دف های ویژه استاد رضایی نیا
Posted on Tuesday January 09, 2018

دف های سبک و فوق سبک استاد رضایی نیا توسط شرکت شهمیری در اختیار فروشگاه دل آرام قرار گرفته است و فروشگاه دل آرام تنها مرکز پخش دف به سایر نمایندگی ها در سراسر کشور است. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فروش ویژه
Posted on Monday April 11, 2016

موسیقی دل آرام، به مدت ده روز برخی از کالاهای فروشگاه را در تخفیف ویژه قرار داده لطفا برای اطلاع بیشتر بخش پیشنهاد ویژه را مشاهده فرمایید.    

برآمد باد صبح و عید نوروز بکام دوستان و بخت پیروز
Posted on Saturday March 12, 2016

از اینکه سالی دیگر را با حمایت شما هنرمندان و هنردوستان سپری کردیم، خشنودیم و خرسند از اینکه در سایه حمایت همکاران و مشتریان گرانقدر و تلاش کارکنان مجموعه موفق به ارتقاء جایگاه خود شدیم، امیدواریم با خدمات فراگیرتر همراه با نظرات سازنده شما، سالی پربار را پیش رو داشته باشیم. مجموعه موسیقی دل آرام

چاپ عکس هنرمندان روی شاسی
Posted on Wednesday February 17, 2016

هنرمندان این مزروبوم شناسنامه فرهنگ و سلیقه و افکار آن هستند چه زیبا و برازنده این بزرگواران است که در پاسداشت ارزنده و درخور آنان بکوشیم. موسیقی دل آرام در جهت نیل به این هدف وارسته، اقدام به جمع آوری عکس هنرمندان و نوازنده های اصیل ایرانی از دیرزمان تا کنون نموده، شما هم میتوانید با سفارش عکس مورد نظر،... Read more »

اخذ نمایندگی
Posted on Saturday January 16, 2016

فروشگاه موسیقی دل آرام، به عنوان تنها نماینده محصولات شرکت INNEO در ایران ، برای عرضه هر چه بهتر محصولات این شرکت با برند فونیکس به تعدادی از همکاران محترم در سراسر کشور نمایندگی اعطا می کند برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.